FAQ

Seznamte se s často kladenými dotazy.

Rozumíme, že cena je důležitým kritériem pro rozhodování. Abyste si mohli udělat vlastní představu, cena za právní služby se v naší kanceláři pohybuje povětšinou v rozmezí 2 000 až 3 000 Kč za hodinu. Vždy se s Vámi o ceně budeme otevřeně bavit a pokusíme se Vám co nejlépe odhadnout očekávanou cenu za Vámi požadovaný právní úkon. Ne vždy je provedení takového odhadu jednoduché, zvlášť u netypických nebo komplikovaných právních případů.

Osobní údaje zpracováváme prostřednictvím vhodných technických a organizačních opatření. Seznamte se s informacemi o ochraně osobních údajů.

Na našich klientech nám opravdu záleží. Složité právní otázky s sebou nesou těžké chvíle. Nemusíte na ně být sami! Součástí našeho týmu je psycholog.

V dnešní době může osobní kontakt představovat problém, což zcela chápeme. Konzultaci můžeme provést také telefonicky, nebo on-line prostřednictvím Skype, Zoom, MS Teams nebo jiných aplikací. V případě, že od Vás budeme potřebovat podepsat dokumenty, je možné Vám je zaslat prostřednictvím poštovních služeb. Vyřízení však bude trvat déle.

V případě, že jste zde nenalezli odpovědi na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat. 

Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování právních služeb je Česká advokátní komora.

translate
Kopírovat není možné.