Služby

Jsme všestranně založení právníci s mnoha zájmy i mimo advokacii. Umíme Vám tak pomoci v širokém spektru právních služeb.

Naše specializace

01.

GDPR

Máme za sebou velké množství auditů GDPR, desítky vytvořených dokumentů, právních posouzení, balančních testů nebo posouzení vlivu. Plníme funkci pověřence pro ochranu osobních údajů.

02.

Sportovní právo

Jsme schopni nabídnout právní servis pro veškeré druhy sportů. Zastoupíme Vás u sporů před sportovními orgány, např. před ČMFS, UEFA a FIFA. V rámci těchto sporů můžeme zastupovat veškeré subjekty, Asociaci fotbalových agentů, hráče či funkcionáře. Smluvně ošetříme veškeré vztahy. Zařídíme vše okolo sponzoringu.

03.

Právo rodinné

Máme zkušenosti s rozvody manželství a úpravou péče o nezletilé i zletilé děti. Citlivě Vás provedeme rozvodovým řízením.

04.

Nesporná agenda

Sepíšeme jakékoli smlouvy, dokumenty, podklady, či vypracujeme právní rozbor. Pro naše klienty jsme již sepsali desítky smluv s výší plnění přes sto milionů Kč. Máme zkušenosti i s řešením komplikovaných případů v oblasti katastru nemovitostí.

05.

Trestní právo

Mgr. Mareš dlouhodobě působil v justici, a to konkrétně na trestním úseku. Máme proto bohaté zkušenosti s obhajobou v trestních věcech.

00.

Potřebujete pomoci v jiné oblasti?

translate
Kopírovat není možné.